Permis de conduire/Водійські права

[FR] Dans le cadre de la rencontre entre le Président ukrainien, Petro Porochenko et les Ukrainiens de France, nous lui avons remis avec AMC France-Ukraine une lettre demandant la préparation et la signature d’un accord entre la République Française et l’Ukraine sur la reconnaissance mutuelle des permis de conduire.

[UKR] Pазом із представниками Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе передали Міністру Закордонних Справ України, Павлу Клімкіну та Президенту України, Петру Порошенку,  листа із проханням посприяти підготовці та підписанню Угоди між Україною та Францією про взаємне визнання та обмін водійських посвідчень (водійських прав).

Президенту України

П. Порошенку Петру Олексійовичу

Асоціація «Дія» (Ukraine Action)

 

Шановний Пане Президенте,

 

Ми, представники Асоціації “Дія” (Ukraine Action), маємо за честь звернутись до Вас. Одним із напрямків нашої діяльності є захист прав українців, що проживають у Франції.

Під час позачергових виборів до Верховної Ради України у 2014 році, за нашої участі, було проведено соціологічне опитування серед українців, що проживають у Франції. Серед іншого, громадянам України пропонувалось перерахувати три проблеми, які їх турбують найбільше. Серед відповідей, які ми отримали, майже 50% українських громадян виділили взаємне визнання Україною та Францією посвідчень водіїв. Нещодавно нам стало відомо про підготовку до підписання подібного договору з Італією:

http://www.5.ua/svit/Ukraina-ta-Italiia-domovylys-pro-vzaiemne-vyznannia-posvidchen-vodiia-76939.html

 

Звертаємось до Вас, Пане Президенте, з проханням посприяти підготовці та підписанню Угоди між Україною та Французькою Республікою про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

 

 

З Повагою,

 

Асоціація «Дія» (Ukraine Action)

ukraine.action@gmail.com

https://ukraineaction.org/

Vous aimerez aussi...

1 réponse

  1. Suprunyuk dit :

    Панове, це питання справді зараз найбільш актуальне для Украінців у Франціі. Чи отримали ви відповідь на такий запит? Варто очікувати позитивних зрушень у цьому напрямку?

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *